ARTI GERÇEK- ARTI TV bugün Gün Başlıyor programı ile izleycilerine merhaba diyor. Ardından Haber programları yayınları gün içinde devam ediyor. Saat 18.00'de ekranlara "Ekonomi Politik" geliyor. Ardından "Tarihin Peşinde" programında  Ayşe Hür ve Erdoğan Aydın'ı izliyoruz. Gece Fehim Işık'ın sunumuyla "Afrin Özel" programı ekranlara geliyor.

GÜN BAŞLIYOR

Serpil Savumlu ve Nazım Savumlu ve Nazım Alpman, günün ilk haberlerini, köşe yazarlarının makalelerini, günün gazetelerini izleyiciye aktarıyor.

HABER PROGRAMLARI

Gün içinde yayınlanacak Haber Aktüel programlarının yanısıra Gün Ortası Haber, Ana Haber bültenlerinin yanı sıra Ankara ve İstanbul'dan Afrin Özel yayını ile yayınlar sürecek.

EKONOMİ POLİTİK

Mustafa Sönmez'in hazırlayıp sunduğu programda, iktisatçı yazar Prof. Dr. Asaf Savaş Akat, ABD,  AB, Çin ve dünya ekonomileri ile Türkiye ekonomisin durumunu karşılaştırıp, Afrin'e yönelik müdahalenin ulusal ve küresel etkilerini, ekonomiye yansımalarını değerlendiriyor. Saat 18.00'de.

TARİHİN PEŞİNDE
Ayşe Hür ve rdoğan Aydın'ın hazırlayıp sunduğu programda Doç. Dr. Erol Köroğlu ile Sarıkamış faciası irdeleniyor. Turancı yayılmacılığın ideolojik manipülasyonu nasıl şekillendirildi? Sarıkamış saldırısına neden ve nasıl karar verildi? Saat 21.00'de.

AFRİN ÖZEL

Saat 24.00'de Fehim Işık'ın sunumuyla Afrin'deki müdahalenin değerlendirileceği özel yayın ekranlara geliyor.

Artı TV, Hotbird 13 derece Doğu uydusu üzerinden, 11054, Horizontal, 27500 frekanslarıyla veya www.artitv.tv internet adresi üzerinden izlenebilir.