HaberTürk yazarı Fatih Altaylı, AKP'li Cemile Taşdemir'e verdiği yanıtta, "Yaratık benim bu rezillikle ne alakam var. Şerefsizlik yapma" ifadelerini kullandı.

Veyis Ateş'in Sezgin Baran Korkmaz'dan 10 milyon euro aldığı ses kaydının yayınlanmasının ardından gazetecilerin kurduğu ilişkiler üzerinden başlayan tartışma sürüyor. AKP'li Cemile Taşdemir, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda HaberTürk yazarı Fatih Altaylı, Uğur Dündar ve Sevilay Yılman'ın isimlerini vererek, "Daha nicelerinin suskunluğu asaletlerinden değilmiş onu öğrenmiş olduk" diye yazdı.

'YARATIK, ŞEREFSİZLİK YAPMA'

Altaylı, Taşdemir'in bu ifadelerine sert yanıt verdi. Altaylı, sosyal medyada gündem olan yanıtında, "Yaratık benim bu rezillikle ne alakam var. Şerefsizlik yapma. Utanmaz olma. Ben senin etrafında toplanan alçak hırsızlardan değilim. Adımı kirli ağzınıza almayın'' ifadelerini kullandı.

'MAL VARLIKLARIMIZI ORTAYA KOYALIM'

Altaylı'nın yanıtının ardından Taşdemir bir paylaşım yaparak 'mal varlıklarını açıklama' çağrısında bulundu. Taşemir, "Belli konulardaki suskunluğunu sordum ama gelen cevap bu. Medeniyetten nasibini almamış barbar bir yaşam formu bile bir kadınla nasıl konuşulmayacağını bilir. Bu hakaretlerin sebebi suçluluk psikolojisi mi? Hadi var mısın mal varlıklarımızı ortaya koyalım" dedi.